Therapeutic Art of Movement Institute
presents

"Відновити Свій Потік"

ГРУПА танцювально-рухової терапії онлайн

З ЮЛІЄЮ МОРОЗОВОЮJuly -August 2022
Вiдновити Cвiй Потiк - це підтримуюча танцювально-терапевтична група онлайн для професіоналів - психологів, терапевтів, соціальних працівників, тих хто зараз перебуває в Україні, або в евакуації і займається волонтерською роботою.

Вже другу сотню днів терапевти нон-стоп підхоплюють, підтримують, проводять через складні переживання, ресурсують, стабілізують, обіймають своєю увагою, створюють хоча б невеликий острівець безпеки для багатьох людей.

Терапевтам теж потрібні обійми, адже підтримки багато не буває. Наша онлайн ТРТ-група – саме такі обійми, які дозволять відновлюватися у просторі тілесновтіленої присутності, руху та танцю.

Заземлення, центрування, дихання, увага - прості, здавалося б речі, вони дозволяють залишатися в тілі, підвищувати свою стресо- та життєстійкість.

Це буде динамічна група, і вона не має заздалегідь підготованого плану і вправ. Але є увага до того, з чим приходить кожен учасник, і є творення безпечного простору для всіх і кожного. Тому група закрита, кількість учасників обмежена. Одне заняття триває 1,5 години, а серія складається із 6 щотижневих зустрiчей . Опісля, за бажання, учасники можуть продовжити заняття в наступному потоці. На зустрічах ми будемо рухатися, ну, і говорити теж. А ще звучати, малювати, створювати поетичні послання…

В результатi ви отримаєте
Відчуття більшої стійкості та одночасно гнучкості,

Здатність краще регулювати свій фізичний, емоційний та ментальний стани
Знання та переживання зв'язку та контакту з однодумцями
Бiльшiсть з групових практик ви зможете включити до своєї власної щоденної практики

Іншими словами – відновиться здатність до регуляції та ко-регуляції , а з нею і ваша здатність бути стійкими, контейнiючими, підтримуючими та швидко відновлюватися після емоційно складної роботи.

6
щотижневих
зустрічей
по 1,5 годиниВедуча
Юлiя Морозова
Алкмаар , Нiдерланди, танцювально-руховий терапевт, дiрeктор TAOMI
Про ТАОМІ
TAOMI - Therapeutic Art of Movement Institute – (реєстраційний номер 40103194679, Латвія), створений для надання освітнix послуг та підвищення кваліфікації в галузі танцювальної рухової терапії.
TAOMI вітає танцювально-рухових терапевтів та інших професіоналів з суміжних дисциплiн з метою розвитку спільноти,що надихає до навчання та зростання, онлайн та особисто.

TAOMI пропонує вебінари, терапевтичні групи, професійні тренінги, групи особистісного розвитку та неформальні дискусійні форуми.

Learn more
Contacts

info@taomi.eu
Made on
Tilda